Grzejnik pokojowy Instal-Projekt TUB2

Grzejnik pokojowy Instal-Projekt TUB2 Duże zdjęcie

CENA: od 1999,00 PLN do 1999,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Elastyczny - dopasowuje się do każdej przestrzeni klasycznej i nowoczesnej. Widziany w układzie pionowym i poziomym. Dostojny cesarz rządzący imperium ciepła.

Produkt najwyższej jakości.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Grzejniki kaloryfery produkt Grzejnik pokojowy Instal-Projekt TUB2 znajdował się na 19 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 523,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Grzejniki kaloryfery aktualnie lepiej sprzedaje się Grzejnik panelowy ścienny Dimplex PLXE 1,5 kW PLX150E . Produkt ten jest tańszy o 49,17% od innych w kategorii Grzejniki kaloryfery a jego aktualna uśredniona cena wynosi 540,00 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Grzejniki kaloryfery największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Grzejnik konwektorowy ścienny Thermoval T17-1000W .

Grzejnik pokojowy Instal-Projekt TUB2 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Instal Projekt w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Instal Projekt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Grzejniki kaloryfery, Grzejniki kaloryfery Instal Projekt znajdują się dopiero na 12 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Instal Projekt w tej kategorii jest Grzejnik pokojowy Instal-Projekt TUB2 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Grzejniki kaloryfery Stiebel-Eltron.

Urządzenia Instal Projekt w kategorii Grzejniki kaloryfery są średnio tańsze niż Grzejniki kaloryfery w ogóle.

Aktualnie Instal Projekt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Instal Projekt > Grzejniki kaloryfery Instal Projekt

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: