Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1000 1 kW

CENA: od 369,00 PLN do 369,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWE marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Zalety grzejnika konwektorowego EWE: elektroniczna regulacja temperatury w pomieszczeniu ze sterownikiem tygodniowym zabezpieczenie przed przegrzaniem zestaw montażowy w komplecie podłączenie za pomocą kabla zakończonego wtyczką ochrona antyzamarzaniowa funkcja wykrywania otwartego okna stopień ochrony IP24 5 lat gwarancji na elementy grzewcze Instrukcja obsługi -  https://warmtec.pl/instrukcje/grzejniki/instrukcja-obslugi-grzejnik-konwektorowy-warmtec-ewe.pdf Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWE marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Elementem grzewczym w urządzeniu jest niskotemperaturowa grzałka z radiatorem grzewczym, która pozwala na bardzo szybkie ogrzanie pomieszczenia. EWE oferowany jest w trzech mocach grzewczych: 1000 W i 1500 W. Urządzenie pracuje w czterech trybach pracy: komfortowy, ekonomiczny, ochrona antyzamarzaniowa, programowalny co pozwala na dogodne dostosowanie swoich potrzeb pod kątem ogrzewania pomieszczenia. W zestawie z grzejnikiem znajduje się uchwyt ścienny wraz z wszystkimi śrubami montażowymi, a sam grzejnik podłączany jest do prądu za pomocą kabla zakończonego wtyczką. Opcjonalnie do grzejnika można zastosować nóżki, co pozwoli na przenoszenie grzejnika w dowolnej chwili. Oferowane są dwa rodzaje nóżek: statyczne oraz nóżki z kółeczkami.  

Produkt w rankingach sprzedaży:

Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1000 1 kW znajduje się na 15 miejscu wśród wszystkich Grzejniki kaloryfery i na 2 miejscu wśród Grzejniki kaloryfery Warmtec. Jego średnia cena wynosi 349,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Grzejnik konwektorowy ścienny Thermoval T17-2500W . Produkt ten jest tańszy o 66,41% od innych w kategorii Grzejniki kaloryfery a jego aktualna uśredniona cena wynosi 389,00 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Grzejniki kaloryfery to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Grzejnik konwektorowy ścienny Thermoval T17-1000W .

Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1000 1 kW w rankingu sprzedaży urządzeń marki Warmtec w ogóle aktualnie znajduje się na 30 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Warmtec jest Osuszacz powietrza Warmtec OP-50 . Aktualnie najlepszym produktem marki Warmtec jest Nagrzewnica elektryczna WARMTEC EWP-3 3kW .

Warmtec jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Grzejniki kaloryfery, Grzejniki kaloryfery Warmtec znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Warmtec w tej kategorii jest Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1000 1 kW .

Większym zainteresowaniem cieszą się Grzejniki kaloryfery Dimplex. Na przykład Grzejnik panelowy ścienny Dimplex PLXE 1,5 kW PLX150E .

Urządzenia Warmtec w kategorii Grzejniki kaloryfery są średnio tańsze niż Grzejniki kaloryfery w ogóle.

Aktualnie Warmtec najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Warmtec > Grzejniki kaloryfery Warmtec

Podobne produkty: Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec ewe 2000 2 kW regulator temperatury Warmtec t538 Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec ewe 1500 1,5 kW bojler elektryczny Warmtec 50L Promiennik podczerwieni WARMTEC gr312 Grzejnik elektryczny THERMOVAL t19 z wifi kurtyna powietrzna z nagrzewnica WARMTEC wrms08 + Hotelowa suszarka do wlosow Warmtec m128 Grzejnik panelowy ścienny Dimplex PLXE 1,5 kW plx150e Grzejnik panelowy naścienny Dimplex epx 1500 1,5 kW piec akumulacyjny Dimplex xle100 (1,7 kW) konwektor scienny stiebel eltron cns 100 trend u 1 , 0 kW) konwektor scienny stiebel eltron cns 300 s (3,0kW) Ogrzewacz elektryczny stiebel eltron ck 20 premium (2,0kW) konwektor scienny stiebel eltron cns 250 s (2,5kW) Grzejnik ceramiczny ścienny Concept qh4001 2000 w Elektryczny grzejnik konwekcyjny Luxpol ch 11 grzejnik olejowy VOLTENO vo0277 grzejnik olejowy VOLTENO vo0156 grzejnik lazienkowy Enix Pini p 412

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: